
Анкер Для Бетону REDIBOLT-B Ø 10 х 120 мм/М8 Spec
Продавець: Инструменты
28 ₴56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 192F10000092F110A201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Анкер Для Бетону REDIBOLT-B Ø 10 х 120 мм/М8 Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр анкера | 8 мм |
| Длина анкера | 120 мм |
| Материал анкера | Сталь |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Тип анкера | Анкерный болт |
| Вид | Анкерные болты |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Диаметр отверстия | 10 мм |
| Максимальная толщина прикрепляемого материала | 75 |
| Метрическая резьба, М (мм) | 8 |
| Рабочий материал | Бетон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип головки | Шестигранная |
💬 Відгуки покупців (1)
2021-03-12
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


