
Анкер Рамний Ø 10 х 152 мм Spec
Продавець: Инструменты
17 ₴34 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 19F10000009F110A5001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Анкер Рамний Ø 10 х 152 мм Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр анкера | 10 мм |
| Длина анкера | 152 мм |
| Материал анкера | Сталь |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Тип анкера | Рамный |
| Вид | Рамные анкеры |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Диаметр отверстия | 10 мм |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Максимальная толщина прикрепляемого материала | 120 |
| Рабочий материал | Бетон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип головки | Потайная |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



