
Анкер з Кільцем Ø 12 х 100 мм/М10 REDIBOLT-O Spec
Продавець: Инструменты
71 ₴141 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 192F1O000092F112A0O1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Анкер з Кільцем Ø 12 х 100 мм/М10 REDIBOLT-O Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр анкера | 10 мм |
| Длина анкера | 100 мм |
| Материал анкера | Сталь |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Тип анкера | Анкерный болт с кольцом |
| Вид | Анкерные болты |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Диаметр отверстия | 12 мм |
| Максимальная толщина прикрепляемого материала | 35 |
| Метрическая резьба, М (мм) | 10 |
| Рабочий материал | Бетон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип головки | Кольцо |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


