
Анкерний Болт із Кільцем Ø 8 х 80 мм/М6 REDIBOLT-O Spec
Продавець: Инструменты
25 ₴50 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 192F1O000092F10880O1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Анкерний Болт із Кільцем Ø 8 х 80 мм/М6 REDIBOLT-O Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр анкера | 6 мм |
| Длина анкера | 80 мм |
| Материал анкера | Сталь |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Состояние | Новое |
| Тип анкера | Анкерный болт с кольцом |
| Вид | Анкерные болты |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Диаметр отверстия | 8 мм |
| Максимальная толщина прикрепляемого материала | 35 |
| Метрическая резьба, М (мм) | 6 |
| Рабочий материал | Бетон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип головки | Кольцо |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності




