
Антимоскітна лампа-світильник від комарів Mosquito killer Zapp Light Лампа для знищення комарів
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7109/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Антимоскітна лампа-світильник від комарів Mosquito killer Zapp Light Лампа для знищення комарів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От мух, От комаров, От мошек, От бабочек/мотыльков, От летающих насекомых, От всех видов насекомых, От моли |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Площадь действия | 60 кв.м |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 9 Вт |
| Материал корпуса | Металл, Пластик, Алюминий |
| Цвет | Белый |
| Ресурс лампы | 10000 час |
| Мощность лампы | 9 Вт |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вес | 90 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-05
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


