
Апарат для виготовлення солодкої вати. Для домашнього використання
Продавець: Vint
655 ₴1 118 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: code993
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Апарат для виготовлення солодкої вати. Для домашнього використання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Аппарат сахарной ваты |
| Назначение | Бытовое |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Тип | Кухонный прибор |
| Тип питания | от сети |
| Наименование товара | Аппарат для приготовления сладкой сахарной ваты |
| Особенности | Не содержит химических красителей, усилителей вкуса, консервантов; Легкость в использовании |
| Напряжение | 220-240 В |
| Мощность | 500 Вт |
| Диаметр чаши | 26 см |
| Высота прибора | 17 см |
| Нагревательный элемент | Кварцевый |
| Время приготовления | от 3 минут |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-13
Переваги
Актуальна ціна2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-07
Дякую,все сподобалось:)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-05
Все пройшло добре, відправили швидко. Єдине, що доставку прийшлося оплатити, хоча є промпідписка. Все інше добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


