
Астронавт Великий Лазерний Нічник Проектор зоряного неба
Продавець: Kanctovar
499 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності210 замовлень
Артикул: Астронавт2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Астронавт Великий Лазерний Нічник Проектор зоряного неба». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | LOSSO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 655 г |
| Высота | 245 мм |
| Длина | 115 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 5 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Серый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Ширина | 123 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-29
Замовляв проектор космонавт. Все супер. Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-27
2023-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили



