
Автоакустика 10см (4") 280Вт, пара CTC-1081 / Автоакустика / Колонки в машину / Автодинаміки
Продавець: GoodChoise
549,5 ₴785 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234587865
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоакустика 10см (4") 280Вт, пара CTC-1081 / Автоакустика / Колонки в машину / Автодинаміки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Импеданс | 4 Ом |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Максимальная мощность | 280 Вт |
| Максимальный диапазон частоты | 18000 Гц |
| Минимальный диапазон частоты | 100 Гц |
| Номинальная мощность | 75 Вт |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | 4" |
| Форма | Круглая |
| Чувствительность | 88 дБ |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Відправляли дуже довго. За таку ціну якість нормальна.😀
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності