
Автомат на орбізах акумуляторний з світловими ефектами GUN TOYS WH77 Орбібольний автомат на гелевих кульках
Продавець: Velotrend
549 ₴649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності250 замовлень
Артикул: 3619/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Автомат на орбізах акумуляторний з світловими ефектами GUN TOYS WH77 Орбібольний автомат на гелевих кульках». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина упаковки | 357 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Лазерный прицел |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 533 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-04-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-18
2025-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-01-05
2024-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності