
Автоматичний безконтактний дозатор мила 380 мл Сенсорний диспенсер для піни антисептика миючого засобу
Продавець: Kanctovar
499 ₴1 349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 02124/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Автоматичний безконтактний дозатор мила 380 мл Сенсорний диспенсер для піни антисептика миючого засобу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Сенсорний дозатор для рідкого мила 350мл, від USB / Диспенсер для мила / Автоматичний безконтактний дозатор

Сенсорний дозатор 350мл, від USB + Диспенсер Brush Sterilizer / Диспенсер для мила / Автоматичний безконтактний дозатор

Автоматичний безконтактний дозатор мила 380 мл Сенсорний диспенсер для піни антисептика миючого засобу
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.24 кг |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 8 см |
| Диаметр | 10 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Объем | 300 мл |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Тип управления | Сенсорное |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 10 см |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-11
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-05
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


