
Автоматичний дозатор для мила із сенсорним датчиком на 380 мл
Продавець: Kanctovar
499 ₴1 349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності210 замовлень
Артикул: 0003/MK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Автоматичний дозатор для мила із сенсорним датчиком на 380 мл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение диспенсера | Для мыла-пены |
| Вид диспенсера | Бытовой |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Круглая |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип управления | Сенсорное |
| Особенности | Программируемый режим работы, Индикатор заряда батареи, Смотровое окошко |
| Высота | 21.9 см |
| Ширина | 10 см |
| Глубина | 8 см |
| Диаметр | 9.8 см |
| Объем | 380 мл |
💬 Відгуки покупців (7)
2025-01-19
Переваги
Ввічливий продавець2025-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2025-01-06
Переваги
Швидко відправили2025-01-02
товар відповідає дійсності.
2024-11-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-23
дуже гарний пристрій відповідає всім заявленим якостям
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



