
Автоматичний тонометр ARM Style B02R з індикатором аритмії YU227
Продавець: YouShine
280 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: B02RTNMTR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Автоматичний тонометр ARM Style B02R з індикатором аритмії YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ARM |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 220 г |
| Количество батареек | 4 шт |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 199 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 24 В, Батарейки, Сеть 115 В |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Тип тонометра | Запястный |
| Точность измерения +/- | 5 мм/рт. ст. |
| Функция автоотключения | Да |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-24
Переваги
Швидко відправили2026-01-08
2025-10-05
2025-09-15
Переваги
Гарне обслуговування
