
Автоматичний тонометр KWL-W01 на зап'ясті HP227
Продавець: HappyHouse
224 ₴264 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01WKWLTNMTR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоматичний тонометр KWL-W01 на зап'ясті HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Высота | 65 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 63 мм |
| Размер манжеты | 13,5-21,5 (см) |
| Состояние | Новое |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Ширина | 26 мм |
| Вес | 90 |
| Максимальный диапазон измерения | 160 удар/мин |
| Минимальный диапазон измерения | 30 удар/мин |
| Точность измерения +/- | 3 град. |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Прислали не те що заказував.Подзвонили уточнили, але не попередили, що того, що на сайті немає. Прислали те що було.Не ведіться на ввічливість, підсунуть непотріб!
Переваги
Товар не відповідав опису