
Автоматичний тонометр, від батарейок та USB, ARM Style BW-3205 / Цифровий плечовий тонометр з озвучкою
Продавець: GoodChoise
215,24 ₴307,48 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 23456816301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Автоматичний тонометр, від батарейок та USB, ARM Style BW-3205 / Цифровий плечовий тонометр з озвучкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип тонометра | Автоматический |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Максимальный диапазон измерения | 299 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 0.4 мм/рт. ст. |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 199 уд/мин |
| Тип питания | Батарейки |
| Количество батареек | 4 шт |
| Функция календаря | Да |
| Высота | 5.9 мм |
| Ширина | 9.6 мм |
| Длина | 11.5 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-16
Щиро вдячні вам за такі теплі слова. Ми щасливі мати таких клієнтів!
2026-01-17
Продавці норм, прибор брехун працює не правильно, показує що хоче!
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна