
Автоматичний тонометр ZIQING на зап'ясті від акумулятора Білий
Продавець: Mytorg
766,7 ₴902 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-665-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоматичний тонометр ZIQING на зап'ясті від акумулятора Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 30 мм |
| Дорожный футляр | Нет |
| Максимальный диапазон измерения | 199 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 199 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения | 40 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Размер манжеты | 13-20 (см) |
| Тип манжеты | Нейлоновая без металлического кольца |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Тип элементов питания | другие |
| Точность измерения +/- | 1 мм/рт. ст. |
| Ширина | 68 мм |
| Состояние | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-02
Тонометр був у використанні! Судячи з надпису на коробці, навіть ремонтований!.. Коробка розірвана! У коробку запхнули аби як(хоча тонометр чудово влазе) и не закриту коробку запакували у пакет новоїПошти!Перевірила - працює... Бозна скільки старих записів вимірювання тиску!.. Ніде не зазначено у описі що він був у використанні! І ціна як за новий!Забрала бо немає часу на перезамовлення або пошуки...
Переваги
Ціна вище заявленої, Товар не відповідав опису


