
Автомобільна електроковдра 160×150 см з пультом, живлення 12В від прикурювача / Електроковдра автомобільна / Електричне
Продавець: GoodChoise
1 165 ₴1 664,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234582727
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільна електроковдра 160×150 см з пультом, живлення 12В від прикурювача / Електроковдра автомобільна / Електричне». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Длина | 160 см |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Серый |
| Машинная стирка | Да |
| Размер | Двуспальный |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Таймер | Да |
| Тип | Электрические одеяла |
| Функция автоотключения | Да |
| Время нагрева | 5 мин |
| Ширина | 150 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності