
Автомобільний інвертор 24в AC/DC SSK 2000W / Перетворювач постійного струму / Перетворювач струму
Незалежний AI-аналіз 17 відгуків покупців для «Автомобільний інвертор 24в AC/DC SSK 2000W / Перетворювач постійного струму / Перетворювач струму». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 2000 Вт |
| КПД, не менее | 90 % |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Нет |
💬 Відгуки покупців (17)
Замовляв у продавця перетворювач напруги 24 на 220, і в доповнення до замовлення запропонували камеру відеонагляду нібито по акції за 600гр, а прислали камеру яка в них на сайті коштує 379 гр, виходить надурили, не рекоминдую
Замовив інвекор на 12v 2шт розмовляв з оператором, уточнив чи точно на 12v a прислали мені на 24v, на пошті не перевірив товар і що мені тепер з ними робити... Як повернути??? І що за без відповідальність?!
Інвертора який заказав не знайшлось/залишився зламаний. Після доплвти за інший прийшов саме такий як замовляв. Продавець відгукнувся, розберемось. Все! Замовлення на 1300грн. Хабар на 460грн. Нажаль все перевірив тільки вдома. 👎
Найкраша компания
Обіцяли 4 роб дні невітправили за сім.
Замовляли вчора 2000w, 12v, передзвони,сказали що можуть запропонувавши 1200w,але дорожче. Сьогодні незрозуміло чому скасовано.Для чого виставляти товар на продаж? Якщо товар невідповідність наявності!!!
Дуже погано ніхто не відповідае
Супер
На нет в наличии и суда нет
