
Автомобільний інвертор напруги з дисплеєм та швидкою зарядкою Car Power 150W
Продавець: Velotrend
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 10344/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Автомобільний інвертор напруги з дисплеєм та швидкою зарядкою Car Power 150W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | PD |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 40 мм |
| Другие функции и особенности | Защита от пониженного напряжения, Защита от перенапряжения |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-06
Все працює дякую
2026-02-25
2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності