
Автомобільний зарядний пристрій 4 в 1 від прикурювача зі швидкою зарядкою 120 Вт
Продавець: Fenix Shops
700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності380 замовлень
Артикул: 5806
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій 4 в 1 від прикурювача зі швидкою зарядкою 120 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 6 А |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Производитель | ABS |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Быстрая зарядка | Да |
| Мощность | 120 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Сетевой |
| Количество USB-портов | 1 |
| Вид | Зарядное устройство |
💬 Відгуки покупців (7)
2025-12-10
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-10-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності