
Автомобільний зарядний пристрій 8.5A 4 USB порту трійник адаптер прикурювача 120 Вт 12 В 24 В Чорний
Продавець: Mytorg
566,1 ₴666 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1010-136-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій 8.5A 4 USB порту трійник адаптер прикурювача 120 Вт 12 В 24 В Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Глубина | 33.8 мм |
| Длина | 87.4 мм |
| Длина шнура | 0.58 м |
| Для устройств | Xiaomi |
| Индикатор работы | Да |
| Напряжение питания | 12 В |
| Подключение устройства | 4 USB разъема |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 93.4 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-23
Супер 💯💥🔥👍Дякую , рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


