
Автомобільний зарядний пристрій ESSAGER ES-CC15 45W (PD3.0 QC3.0) USB+TypeC Grey
Продавець: Сота Мода
330 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 43716
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій ESSAGER ES-CC15 45W (PD3.0 QC3.0) USB+TypeC Grey». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Essager |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мощность | 45 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 12 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Технологии быстрой зарядки | Power Delivery |
| Тип | Автомобильный |
| Тип разъема | USB |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


