
Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
Продавець: Big Lavka
1 363,5 ₴1 818 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1014-683-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій для акумулятора 12 вольт 6 ампер
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 12 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Длина | 24 мм |
| Длина шнура | 1.05 м |
| Для устройств | Xiaomi |
| Индикатор работы | Да |
| Напряжение питания | 12 В |
| Номинальная сила тока | 4.7 А |
| Подключение устройства | Штатный провод |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 24 мм |
| Тип устройства | Тип устройства |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-18
Переваги
Відправляли довше обіцяного


