
Автомобільний зарядний пристрій в прикурювач 12V CAR USB hammer 2.4A / USB адаптер в машину
Продавець: GoodChoise
113 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234561920
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій в прикурювач 12V CAR USB hammer 2.4A / USB адаптер в машину». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 64 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Мінуси1) відправка замовлення була максимально довга2) адаптер який завляли прийшов не працюючий, сміття. Які гроші такий і товар, але всеодно прикро. Хоча запевняли що відправка довга бо перевіряють.Плюси1) продавець завжди на звязку і відповідає на виникші питання зразу працює з "возражєнієм"2) провода для роутера які купувались якість гарна.
Переваги
Відправляли довше обіцяного