
Автомонітор LCD 4,3'', для камери заднього виду / Монітор автомобільний / Монітор в машину
Продавець: GoodChoise
385,28 ₴550,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234561863
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомонітор LCD 4,3'', для камери заднього виду / Монітор автомобільний / Монітор в машину». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип телевизора | На торпедо |
| Формат экрана | 4:3 |
| Состояние | Новое |
| Диагональ экрана | 4.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 320×240 |
| Цвет | Черный |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 79 мм |
| Контрастность | 350:1 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Потребляемая мощность | 2 В |
| Рабочая температура | От -20 до +75 градусов |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Доброго дня! Щиро вдячні за чудову взаємодію. Працювати з вами — справжнє задоволення!