
Автономний фонтан для котів і собак. з інфрачервоним датчиком, USB-зарядка
Продавець: Vint
638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: code1729
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автономний фонтан для котів і собак. з інфрачервоним датчиком, USB-зарядка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Поилка |
| Вид | Интерьерная кормушка |
| Вид животных | Кролики, Собаки, Кошки |
| Материал | Комбинированный |
| Объем | 2.5 л |
| Форма | Квадратная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 18.8 мм |
| Высота | 17 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-31
Були питання до продавця, та все швидко вирішили. Продавець зацікавлений в задоволенні покупців, дуже ввічливі дівчата. Рекомендую.
Переваги
Ввічливий продавець


