
Багатофункціональна овочерізка-шатківниця-терка на 1.8 л з контейнером 12 в 1 Блакитна
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16098/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Багатофункціональна овочерізка-шатківниця-терка на 1.8 л з контейнером 12 в 1 Блакитна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Овощерезка |
| Материал | Пластик |
| Наличие контейнера (поддона) | Есть |
| Наличие плододержателя | Есть |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 75 мм |
| Цвет | Голубой |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тип управления | Ручное |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


