
Багатофункціональна регульована терка для овочів Smart Multifunctional Mandoline Slicer Мультислайсер 18в1
Продавець: Kanctovar
1 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01509/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Багатофункціональна регульована терка для овочів Smart Multifunctional Mandoline Slicer Мультислайсер 18в1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Терка со сменными лезвиями/насадками |
| Количество трущих/режущих поверхностей | Более 6 |
| Основное назначение | Для капусты, Для моркови по-корейски, Для цедры цитрусовых, Для картофеля фри, Многофункциональная, Для овощей, Для фруктов |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие контейнера (поддона) | Есть |
| Нескользящее основание | Да |
| Цвет | Белый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 1200 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


