
Багатофункціональний гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM на 1500W зі струмом заряду 10/20A 160-275V, MPPT
Продавець: Kanctovar
17 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 37155/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Багатофункціональний гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM на 1500W зі струмом заряду 10/20A 160-275V, MPPT». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Must |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Номинальное выходное напряжение | 200~240 В |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 3000 Вт |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Нет |
| Вес | 5.75 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-09-26
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-04
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-10
Переваги
Гарне обслуговування



