
Баночний вакуумний масажер для тіла від мережі, з ІЧ нагріванням / Антицелюлітний масажер з лімфодренажем
Продавець: GoodChoise
275 ₴392,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234571243
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Баночний вакуумний масажер для тіла від мережі, з ІЧ нагріванням / Антицелюлітний масажер з лімфодренажем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Функциональность массажера | Вакуумный массаж, Антицеллюлитный массаж |
| Область применения массажера | Ноги, Спина, Все тело, Руки |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 94 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Вес | 0.25 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
Переваги
Гарне обслуговування