
Басейн каркасний Intex 28200 розміри 305х305х76 см
Продавець: Kanctovar
3 899 ₴7 213 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: BB28200
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Басейн каркасний Intex 28200 розміри 305х305х76 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19.7 кг |
| Высота | 75 см |
| Диаметр | 305 см |
| Длина | 305 см |
| Объем | 4485 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 305 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



