
Басейн круглий міцний каркасний Intex 28210 із зливним клапаном 366х76 см на 6503 л синій
Продавець: Kanctovar
5 199 ₴6 359 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 28210
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн круглий міцний каркасний Intex 28210 із зливним клапаном 366х76 см на 6503 л синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 22.1 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 366 см |
| Длина | 366 см |
| Объем | 6503 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 366 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-09
Переваги
Гарне обслуговування



