
Бензопила з обертанням ланцюга та каскою з ліхтарем T006 Дитячий набір інструментів
Продавець: Kanctovar
879 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: T006
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бензопила з обертанням ланцюга та каскою з ліхтарем T006 Дитячий набір інструментів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Мастерская, набор инструментов |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Цвет | Оранжевый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-01



