
Бензиновий інверторний генератор з ручним запуском LIFAN LF2800I-2 220V | 50Hz | 2.2-2.4KW
Продавець: Kanctovar
28 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 37157/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Бензиновий інверторний генератор з ручним запуском LIFAN LF2800I-2 220V | 50Hz | 2.2-2.4KW». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Lifan |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.2 кВт |
| Максимальная мощность | 2.4 кВт |
| Время непрерывной работы | 5 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Объем масляной системы двигателя | 0.35 л |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Длина | 480 мм |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вес | 18.5 кг |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 61 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-06
Переваги
Швидко відправили2026-01-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-08
клієнт передумав
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


