
Бездротова Bluetooth-колонка з RGB-підсвіткою і 2 караоке-мікрофонами Music Hi Чорний
Продавець: Velotrend
449 ₴649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 0222-3/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бездротова Bluetooth-колонка з RGB-підсвіткою і 2 караоке-мікрофонами Music Hi Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 0.2 кг |
| Высота | 87.5 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 82 Гц |
| Особенности | Функция громкой связи |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | USB Type-C, Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 75 дБ |
| Ширина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-08
Очень класній мікрофон
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-27