
Бездротова міні камера відеоспостереження Wifi, Full HD А9 / Акумуляторна портативна IP камера / Маленька камера
Продавець: GoodChoise
125,52 ₴179,31 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності210 замовлень
Артикул: 234565497
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротова міні камера відеоспостереження Wifi, Full HD А9 / Акумуляторна портативна IP камера / Маленька камера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 25 мм |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Крепление в комплекте, Wi-Fi |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Поддержка Full HD | True |
| Форматы записи | Full HD |
| Емкость аккумулятора | 320.0 |
| Глубина | 45 мм |
| Поддерживаемые карты памяти | miniSD |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності