
Бездротова зарядка з функцією будильника та вимірювання температури Чорний
Продавець: Mytorg
618,8 ₴728 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-336-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротова зарядка з функцією будильника та вимірювання температури Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 5 Вт |
| Длина | 160 мм |
| Мощность | 5 Вт |
| Назначение | Для телефона |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 1.5 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Сила выходного тока | 1 А |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-07
Гарний подарунок
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


