
Бездротова зарядна станція 6 в 1 Wireless charger зарядний пристрій портативної техніки 15 W
Продавець: Fenix Shops
499 ₴800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності280 замовлень
Артикул: 1310
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «Бездротова зарядна станція 6 в 1 Wireless charger зарядний пристрій портативної техніки 15 W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
💬 Відгуки покупців (13)
2026-02-17
Заказал в подарок,но к сожалению не приятно было при распаковке увидеть мятую и скорее всего ранее мокрую , просушенную упаковку(Но проверил, всё работает)!Теперь правда ломаю голову,как подобрать по диаметру зарядку для часов,в комплекте её нет ,и где её покупать)...
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-26
2025-11-20
2025-10-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-08-03
Переваги
Ввічливий продавець2024-11-05
2024-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-05
2024-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна2024-06-19
топоваріч за свої гроші
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-01
Переваги
Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2024-05-19
Переваги
Гарне обслуговування