
Бездротовий акумуляторний блендер-пляшка на 420 мл для смузі
Продавець: Kanctovar
319 ₴420 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 2197/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий акумуляторний блендер-пляшка на 420 мл для смузі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип блендера | Портативный |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 1 |
| Импульсный режим | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Питание | Аккумулятор |
| Беспроводная технология | Да |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Емкость измельчителя | 420 мл |
| Насадки для нарезки и шинковки | Нет |
| Венчик для взбивания | Нет |
| Насадка для замеса теста | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Глубина | 81 мм |
| Вес | 0.295 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-17
Переваги
Гарне обслуговування


