
Бездротовий акумуляторний тример для бороди та вусів Kemei KM-700B зі змінними насадками 1-3 мм
Продавець: Харизма
760 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Х-01435
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Бездротовий акумуляторний тример для бороди та вусів Kemei KM-700B зі змінними насадками 1-3 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся VGR V-282, з 6 насадками / Бездротовий акумуляторний тример для стрижки бороди

Бездротовий акумуляторний тример на підставці VGR V-049 машинка для стриження волосся й бороди з насадками

Бездротовий акумуляторний тример з LED-дисплеєм VGR V-259 машинка для стриження волосся й бороди з насадками

Машинка для стрижки волосся, носа, бороди 5в1, VGR V-105 / Бездротовий акумуляторний тример / Електробритва
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kemei |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 3 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 3 |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 240 мин |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-22
2024-12-05
немає нарікань.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності