
Бездротовий акумуляторний тример VGR V-085 машинка для стриження волосся й бороди з насадками
Продавець: Onlylee
681 ₴756 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: О-V-085
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Бездротовий акумуляторний тример VGR V-085 машинка для стриження волосся й бороди з насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся VGR V-282, з 6 насадками / Бездротовий акумуляторний тример для стрижки бороди

Бездротовий акумуляторний тример на підставці VGR V-049 машинка для стриження волосся й бороди з насадками

Бездротовий акумуляторний тример з LED-дисплеєм VGR V-259 машинка для стриження волосся й бороди з насадками

Машинка для стрижки волосся, носа, бороди 5в1, VGR V-105 / Бездротовий акумуляторний тример / Електробритва
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 3 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 3 |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-12-23
2024-12-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-19
Швидко прийняли замовлення і відправили ,десь через півтори доби вже отримав. Ніби все нормально, час покаже.
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності