
Бездротовий Bluetooth-аудіоприймач UGREEN CM123 Чорний
Продавець: Mytorg
878,9 ₴1 034 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-484-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий Bluetooth-аудіоприймач UGREEN CM123 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Cопротивление акустики | 16 Ом |
| Входы | USB |
| Высота | 54 мм |
| Выходы | RCA |
| Глубина | 14 мм |
| Количество каналов | 2.0 |
| Особенности | FM-радио |
| Состояние | Новое |
| Схемотехника | Гибридный |
| Тип | AV-ресивер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 54 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-23



