
Бездротовий караоке мікрофон bluetooth WS-858 Мікрофон для вечірок та співу
Продавець: Kanctovar
299 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 110659/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий караоке мікрофон bluetooth WS-858 Мікрофон для вечірок та співу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Для домашнего пользования |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 250 мм |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Состояние | Новое |
| Способ установки/крепления | Ручной |
| Тип | Конденсаторный |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Разные цвета |
| Частота | 100 Гц |
| Ширина | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-30



