
Бездротовий керамічний стайлер для завивки волосся із дисплеєм. Плойка автобігуді
Продавець: Vint
560 ₴1 118 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: code1120
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий керамічний стайлер для завивки волосся із дисплеєм. Плойка автобігуді». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Количество режимов работы | 6 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Наименование товара | Беспроводная плойка для завивки волос |
| Вес | 0,35 кг |
| Функции | Автоматическое отключение, защита от ожогов, отсутствует риск наматывания проволоки |
| Мощность | 40 вт |
| Температура | 150 °C |
| Прически | для эффекта «естественной волны», для вертикальных локонов |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-14
Продавець дуже хороший, зателефонували для підтвердження замовлення. В них все швидко і добре. Скасували замовлення, бо дружина вже отримала аналогічний товар.
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


