
Бездротовий пістолет для миття автомобіля 1000 W Мийка високого тиску акумуляторна для автомобіля
Продавець: Kanctovar
799 ₴1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: АА2-7/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий пістолет для миття автомобіля 1000 W Мийка високого тиску акумуляторна для автомобіля». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Другое Издательство |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Максимальное давление | 30 бар |
| Максимальная производительность | 240 л/ч |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 50 град. |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Аккумулятор |
| Высота | 205 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вес | 1 кг |
| Количество баков для моющего средства | 1 |
| Объем бака для моющего средства | 0.4 л |
| Длина шланга высокого давления | 5 м |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


