
Бездротовий Wi-Fi ретранслятор підсилювач Wi-Fi 2.4/5 ГГц 300/1200 Мбіт/с Білий
Продавець: Big Lavka
690 ₴920 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1009-771-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий Wi-Fi ретранслятор підсилювач Wi-Fi 2.4/5 ГГц 300/1200 Мбіт/с Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 82 мм |
| Питание | Сеть 110В |
| Стандарт связи | Wi-Fi |
| Тип | Репитер |
| Ширина | 72 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



