
Безмасляна фритюрниця з гарячим повітрям Air Fryer Аерогриль Аерофритниця 3,2 л
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7337-АБВ/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Безмасляна фритюрниця з гарячим повітрям Air Fryer Аерогриль Аерофритниця 3,2 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Нет |
| Блокировка крышки | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Вес | 3.448 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




