
Безшумний інгалятор для дітей та дорослих портативний RD-3051 Небулайзер ультразвуковий
Продавець: Kanctovar
249 ₴419 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 01461/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Безшумний інгалятор для дітей та дорослих портативний RD-3051 Небулайзер ультразвуковий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип ингалятора | Ультразвуковой |
| Производительность получения аэрозоля | 0.4 мл/мин |
| Средний размер частиц аэрозоля | 0.5 мкм |
| Объем резервуара для ингаляционного раствора | 10 мл |
| Тип питания | Батарейки, Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество распылителей | 1 шт |
| Маска ингаляционная детская | Да |
| Маска ингаляционная взрослая | Да |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 93 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



