
Бігова доріжка до 7км/год із вбудованою колонкою для музики, LED дисплеєм та пультом ДУ
Продавець: Kanctovar
6 399 ₴9 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 10347/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бігова доріжка до 7км/год із вбудованою колонкою для музики, LED дисплеєм та пультом ДУ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Домашнее |
| Тип | Электрическая |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Особенности | Подставка для аксессуаров |
| Вес | 16 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 125.5 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Высота | 106 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили



