
Блендер 450 мл бездротовий на акумуляторі для смузі HS-860 Блендер для приготування напоїв Фіолетовий
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HS-860-2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Блендер 450 мл бездротовий на акумуляторі для смузі HS-860 Блендер для приготування напоїв Фіолетовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип блендера | Портативный |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Объем кувшина | 0.45 л |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-10
Переваги
Актуальний опис, Товар був у наявності



