
Блок живлення 5V 3A з роз'ємом V3 mini — стабільне живлення для електроніки та гаджетів
Продавець: Primetorg
92 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 13460
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Блок живлення 5V 3A з роз'ємом V3 mini — стабільне живлення для електроніки та гаджетів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | False |
| Мощность | 5 Вт |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 220 В |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26



